Abracon ASDMB-14.7456MHZ-XY-T
MEMS Oscillator, 14.7456 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3.3 V, ASDMB
IHS
Datasheet5 페이지15년 전
Sager Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
Newark
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 14.7456M HZ CMOS SMD
Mems Osc Xo 14.7456Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-14.7456MHZ-LY-T
설명
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 14.7456M HZ LVCMOS
CMOS Output Clock Oscillator, 14.7456MHz Nom
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS, 2.5x2mm, RoHS
Abracon SCT
MEMS OSC, 14.7456MHZ, CMOS, 2.5MM X 2MM;