Abracon ARRKP5062-S915B
Patch Antenna, Single Band, Right Hand Circular, 902 MHz to 928 MHz, Through Hole
Production
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet3 페이지7년 전
Datasheet3 페이지8년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-43.99%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
ARRKP5062 Series 928 MHz 3dBi Surface Mount UHF RFID Antenna
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 902MHz Min, 928MHz Max
Antenna Passive Patch, UHF 3dBi Gain 928MHz Box
Antennas RF ANT 915MHZ CER PA TCH MMCX SMD
915MHZ UHF RFID PATCH ANT MMCX-JW, RoHS