Abracon AIUR-16-6R8K
General Purpose Inductor, 6.8uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
데이터시트 및 문서
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
관련 부품
Ind Power 6.8uH 10% 7.9MHz Ferrite 1.6A Axial T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 6.8uH 10% 7.96MHz Ferrite 1.6A AXL Bag
Wurth Elektronik744766906
1.06MHz 42MHz 1.025A 30@1.06MHz 6.8¦ÌH 290m¦¸ ¡À10% 1812 , 4.5mm*3.2mm*3.4mm
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 10% 1KHz Ferrite 5.3A 0.026Ohm DCR AXL Bag
RF Choke Wirewound 6.8uH 10% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 3.7A 0.035Ohm DCR RDL Bag
Inductor Chip Wirewound 6.8uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.285A 1.2Ohm DCR 1812 T/R
설명
Power Inductors - Leaded FIXED IND 6.8UH 1.3A 29 MOHM TH
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 6.8UH, 10%, 0.029OHM, 2.1A, 1
Power Inductor 6.8uH 1.3A 29mΩ, AIUR-16 , RoHS
Abracon SCT
AIUR-16 Radial Vertical Cylinder 0.276Dia 7.00mm 6.8muH