Abracon AIUR-16-680K
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
데이터시트 및 문서
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
관련 부품
Ind RF Choke 68uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 700mA RDL Bag
Inductor, ferrite,68Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0912-680KL
Power Inductors - SMD FIXED IND 68UH 0.60OHM 0.80A
Ind Power Wirewound 68uH 10% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 620mA T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
설명
Power Inductors - Leaded FIXED IND 68UH 620MA 186 MOHM TH
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 68UH, 10%, 0.186OHM, 0.66A, 0
Power Inductor 68uH 0.62A 186mΩ, AIUR-16 , RoHS