Abracon AIUR-15-471K
Inductor Power Unshielded Drum Core 470uH 10% 1KHz Ferrite 1.5A 0.33Ohm DCR RDL Box
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지18년 전
Future Electronics
Abracon SCT
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-35.46%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Drum Core 470uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 1.6A 0.355Ohm DCR RDL
Ind 470.00 Uh 1.600 A 355.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-02-471K
Inductor Power Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 1.24A 0.38Ohm DCR AXL Bag
API Delevan4590R-474K
General Purpose Inductor, 470uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 470uH 10% 1KHz Ferrite 1.2A AXL
Inductor Power Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 0.45A 1.7Ohm DCR T/R
설명
FIXED IND 470UH 1.5A 330 MOHM TH / 470 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.5 A 330mOhm Max Radial, Vertical Cylinder (Open)
FIXED IND 470UH 1.5A 330 MOHM TH
Power Inductor 470uH 1.5A 330mΩ, AIUR-15 , RoHS
Abracon SCT
1KHz 1.5A 470¦ÌH 330m¦¸ ¡À10% , 18mm*20mm
Power Inductors - Leaded 470 UH 1.50A