Abracon AIUR-15-470K
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지18년 전
Electro Sonic
Abracon SCT
Master Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
API Delevan4590R-473K
API Delevan4590-473K
Ind High Current Choke Bobbin Core 47Uh 10% 1Khz Ferrite 4A Rohs Compliant: Yes
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 10% 1KHz Ferrite 3.98A 0.035Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Wirewound 47uH 10% 1KHz 90Q-Factor Ferrite 1.5A 0.056Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Drum Core 47uH 10% 10KHz Ferrite 4.1A 0.063Ohm DCR RDL
설명
Power Inductors - Leaded FIXED IND 47UH 4.2A 44 MOHM TH
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 47UH, 10%, 0.044OHM, 4.2A, 20
Power Inductor 47uH 4.2A 44mΩ, AIUR-15 , RoHS