Abracon AIUR-15-102K
Inductor Power Unshielded Drum Core 1000uH 10% 1KHz Ferrite 1A 0.71Ohm DCR RDL Box
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지18년 전
Future Electronics
Abracon SCT
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.48%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind High Current Choke Bobbin Core 1mH 10% 1KHz Ferrite 800mA AXL
Inductor Power Unshielded Wirewound 1000uH 10% 1KHz Ferrite 0.87A 0.844Ohm DCR AXL Bag
High Current RF Choke Bobbin Core 1000uH 10% 1KHz Ferrite 1A 0.818Ohm DCR RDL
Inductor Power Drum Core 1000uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 1A 0.818Ohm DCR RDL
Inductor Power Drum Core 1000uH 10% 100KHz Ferrite 3.1A 0.818Ohm DCR RDL
API Delevan4590R-105K
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
설명
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1MH 1A 710 MOHM TH