Abracon AIUR-12-470K
Inductor Power Unshielded Drum Core 47uH 10% 100KHz 30Q-Factor Ferrite 0.78A 0.28Ohm DCR RDL
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet2 페이지18년 전
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 10% 100KHz 21Q-Factor Ferrite 1A 0.23Ohm DCR T/R
Power Inductors - SMD FIXED IND 47UH 0.43OHM 0.90A
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 1A 0.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 47uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.85A 0.09Ohm DCR RDL
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
설명
Power Inductors - Leaded FIXED IND 47UH 780MA 280 MOHM TH