Abracon AIUR-09-220M
Inductor Power Unshielded Drum Core 22uH 20% 2.52KHz Ferrite 2.4A 0.092Ohm DCR RDL
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지6년 전
Electro Sonic
3개월간의 트렌드:
-1.05%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5140
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1KHz Ferrite 3A 0.08Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3535
Inductor Power Molded Wirewound 22uH 20% 100KHz Alloy Sponge Powder 2.5A 0.17Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.95A 100mOhm DCR Automotive Blister T/R
설명
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind 22.00 Uh 2.400 A 92.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-09-220M
Power Inductors - Leaded FIXED IND 22UH 2.4A 92 MOHM TH