Abracon AIUR-07-560K
Ind Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 34Q-Factor Ferrite 600mA RDL Box
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지18년 전
3개월간의 트렌드:
-8.55%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor, ferrite,56Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 5300-22-RC
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.35A 1.2Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.5A 0.2Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 240mA 2.2Ohm DCR 1812 T/R
설명
Ind 56.00 Uh 0.510 A 370.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-07-560K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 56UH 510MA 370 MOHM TH