Abracon AIUR-04-103J
Inductor Power Drum Core 10000uH 5% 79.6KHz 40Q-Factor Ferrite 0.04A 40Ohm DCR RDL
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지18년 전
Sager Electronics
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+8.83%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind RF Choke 10mH 5% 79.6KHz 100Q-Factor Ferrite 40mA RDL Bag
RF Choke Wirewound 10000uH 5% 79.6KHz 60Q-Factor 0.02A 55Ohm DCR RDL Bag
Ind Power Wirewound 10mH 5% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 27mA T/R