Abracon AIUR-04-102J
Inductor Power Drum Core 1000uH 5% 252KHz 40Q-Factor Ferrite 0.15A 6Ohm DCR RDL
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지18년 전
Sager Electronics
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.40%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
RF Choke Wirewound 1000uH 5% 252KHz 90Q-Factor Ferrite 0.15A 6Ohm DCR RDL Bag
Ind Chip Molded Bobbin Core 1mH 5% 252KHz 30Q-Factor Ferrite 30mA 1812 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1mH 5% 252KHz 30Q-Factor 30mA 40Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENLHL10TB102J
Ind Power 1mH 5% 252KHz 50Q-Factor Ferrite 410mA RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL10NB102J
Ind Power 1mH 5% 252KHz 50Q-Factor Ferrite 410mA RDL Bulk
Ind General Purpose Chip Wirewound 1mH 5% 252KHz 30Q-Factor Ferrite 30mA 1812 T/R
설명
Ind 1000.00 Uh 0.150 A 6000.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-04-102J
General Purpose Inductor, 1000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH