Abracon AIUR-03-471K
Inductor Power Drum Core 470uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.32A 1.1Ohm DCR RDL Automotive Box
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지18년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
TAIYO YUDENLHL08NB471K
Ind Power 470uH 10% 796KHz 25Q-Factor Ferrite 380mA RDL Bulk
TAIYO YUDENLHL08TB471K
Ind Power 470uH 10% 796KHz 25Q-Factor Ferrite 380mA RDL Ammo Pack
Ind RF Choke Bobbin Core 470uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 680mA RDL
Inductor Power Wirewound 470uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.56A 1.3Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 470uH 10% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 0.34A 1.85Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 470uH 10% 796KHz 10Q-Factor Ferrite 0.34A 1Ohm DCR RDL Bulk
설명
Ind 470.00 Uh 0.320 A 1100.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-03-471K
General Purpose Inductor, 470uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 470UH 320MA 1.1 OHM TH