Abracon AIUR-03-390K
Ind Power 39uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.5A RDL
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet2 페이지18년 전
Datasheet2 페이지18년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.50%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind RF Choke Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.5A RDL Bag
TAIYO YUDENLHL08TB390K
Ind Power 39uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 1.3A RDL Ammo Pack
Inductor General Purpose Chip Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.065A 6.4Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Molded Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor 0.065A 6.4Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
TAIYO YUDENLHL10NB390K
Ind Power 39uH 10% 2.52MHz 60Q-Factor Ferrite 1.8A RDL Bulk
설명
Ind 39.00 Uh 1.100 A 100.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-03-390K
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 39UH 1.1A 100 MOHM TH