Abracon AISC-1008-R91G-T
Inductor RF Wirewound 0.91uH 2% 25MHz 35Q-Factor Ceramic 0.38A 1.68Ohm DCR 1008 T/R
IHS
Datasheet7 페이지7년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.51%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Introduction Date2007-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.91uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.82uH 2% 25MHz 45Q-Factor Non Magnetic
General Purpose Inductor, 1uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Wirewound 1uH 2% 25MHz 20Q-Factor Ceramic 0.15A 2.5Ohm DCR 0805 T/R
Fixed Ind 820Nh 180Ma 2.3 Ohm/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0805-R82G-T
설명
Ind Chip Unshielded Wirewound 910nH 2% 25MHz 40Q-Factor Ceramic 380mA 1008 T/R
Fixed Inductor 1008 910nH ±2% 380mA 1.68Ω 295MHz 35@50MHz
General Purpose Inductor, 0.91uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1111