Abracon AISC-1008-R62J-T
Wirewound Inductor, 620 nH, 1.4 ohm, 415 MHz, 300 mA, 1008 [2516 Metric], AISC-1008 Series
IHS
Datasheet7 페이지7년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
Abracon SCT
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Introduction Date2007-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.62uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 40Q-Factor 300mA 980mOhm DCR 1008 T/R
Ind Power Molded Wirewound 560nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 325mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 560nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 325mA 750mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Wirewound Inductor, 560 nH, 1.9 ohm, 350 MHz, 230 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
설명
Ind Chip Wirewound 620nH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 300mA 1008 T/R
Fixed Inductor 1008 620nH ±5% 300mA 1.4Ω 375MHz 45@100MHz
General Purpose Inductor, 0.62uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1111