Abracon AISC-0805HQ-15NJ-T
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.2A 0805 T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet3 페이지6년 전
Abracon SCT
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-61.04%
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Ind High Current Wirewound 15nH 5% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 1.1A 0603 T/R
Ind High Current Wirewound 15nH 5% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 1A 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Wirewound 0.015uH 5% 250MHz 50Q-Factor Ceramic 0.6A 0.17Ohm DCR 0805 T/R
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
Inductor RF Wirewound 0.015uH 5% 250MHz 35Q-Factor Alumina 0.7A 0.17Ohm DCR 0603 T/R
설명
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Ind 15.00 Nh 1.200 A 100.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0805HQ-15NJ-T
RF Inductors - SMD FIXED IND 15NH 1.2A 100 MOHM SMD