Abracon AISC-0402HP-2N2B-T
Ind High Current Wirewound 2.2nH 0.2nH 250MHz 22Q-Factor Ceramic 2.1A 0402 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet4 페이지13년 전
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.61%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Wirewound Inductor, 2.2 nH, 0.022 ohm, 15.5 GHz, 2.53 A, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
FIXED IND 2.2NH 2.53A 22MOHM SMD / 2.2 nH Unshielded Wirewound Inductor 2.53 A 22mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0022uH 0.5nH 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 2.53A 0.022Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0024uH 0.2nH 100MHz 18Q-Factor Non Magnetic 2.4A 0.026Ohm DCR 0603 T/R
2.4 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.53 A 22mOhm Max 0402
General Purpose Inductor, 0.0023uH, 4.3478%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
설명
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 9.0909%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind 2.20 Nh 2.100 A 38.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0402HP-2N2B-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 2.2NH 2.1A 38 MOHM SMD