Abracon AIRD-03-3R3M
Ind Power Choke 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 21A Radial Bulk
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet2 페이지14년 전
Master Electronics
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-12-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 3.3uH 20% 1KHz Ferrite 21A RDL
Ind High Current Wirewound 3.3uH 20% 1KHz Iron 18A Box
Wurth Elektronik7443556350
Power Choke Shielded Wirewound 3.5uH/3.uH 20% 100KHz 22.5A 0.0031Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 200KHz 15A 0.0068Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik7443630310
Power Choke Shielded Wirewound 3.1uH 15% 100KHz Ferrite 26A 0.0023Ohm DCR Automotive T/R
설명
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind 3.30 Uh 21.000 A 3.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-03-3R3M
Power Inductors - Leaded FIXED IND 3.3UH 21A 3 MOHM TH