Abracon AIML-1008HC-4R7M-T
Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet3 페이지12년 전
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+89.86%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz 14Q-Factor Ferrite 1.4A 0.136Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.6A 0.09Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.4A 0.126Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal Alloy 1.3A 0.24Ohm DCR 1008 T/R
Ind Power Chip Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.1A 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 156mOhm DCR 1212 T/R
설명
General Purpose Inductor, 4.7Uh, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Smd, 1008