Abracon AIML-0805-R068K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.068uH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 0.3A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet5 페이지2년 전
Datasheet3 페이지18년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Chip Shielded Multi-Layer 68nH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 50mA 0603 T/R