Abracon AIML-0603-2R2K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 2.2uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.015A 1.15Ohm DCR 0603 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet3 페이지18년 전
HQonline
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+79.93%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-11-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor RF Chip Shielded Multi-Layer 2.2uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 30mA 1Ohm DCR 0603 T/R
TAIYO YUDENLK10052R2K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 2.2uH 10% 10MHz 20Q-Factor Ferrite 0.02A 1.15Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Shielded Multi-Layer 2.2uH 10% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 0.03A 0.65Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
설명
Ind 2.20 Uh 0.015 A 1150.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AIML-0603-2R2K-T