Abracon AFS869S3-T
AFS Series 869 MHz 4 MHz Bw 4.5 dB Loss 50 Ohm Surface Mount Saw Filter
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet1 페이지21년 전
Sager Electronics
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.37%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2010-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Saw Filter, 865Mhz To 873Mhz, Smd-6 Rohs Compliant: Yes |Abracon AFS869S3-T
FILTER SAW 1.589GHZ 5SMD, 5-SMD, No Lead , RoHS
Abracon SCT
SAW Filter, 1 Function(s), 869MHz, 6 Pin(s)
SAW Filters, 825MHz to 913MHz, 6 Pins, SMD
Signal Conditioning FILTER SAW 869MHZ 6SMD
Abracon AFS869S3 10 V dc, 869MHz
FILTER, SAW, 869MHZ, SMD; Centre Frequency: 869MHz; Pass Band Frequency: 865MHz to 873MHz; SAW Filter Applications: Remote Control Receivers; No. of Pins: 6Pins; Filter Case Style: SMD; Product Range: -; Automotive Qualificati