Abracon AFS14A40-1900.00-T3
SAW Filter 1900MHz 2.7dB 50Ohm SMD 5 Pin SMT T/R
IHS
Datasheet4 페이지18년 전
Future Electronics
Abracon SCT
공급망
Introduction Date2013-01-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FILTER SAW 915MHZ 4SMD, 4-SMD, No Lead , RoHS
Abracon SCT
SAW Filter, 1 Function(s), 1900MHz, 5 Pin(s)
Signal Conditioning FILTER SAW 1.9GHZ 5SMD