Abracon ADCN-T02R7SA407Q
Electric Double Layer Capacitor, 2.7V, 30% +Tol, 10% -Tol, 400000000uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2024-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
SUPER CAP, 400F, -10%/+30%, 2.7V/SNAP-IN ROHS COMPLIANT: YES
CAP 400F 3V THROUGH HOLE