Abracon ADCN-T02R7SA127Q
Electric Double Layer Capacitor, 2.7V, 30% +Tol, 10% -Tol, 120000000uF, Through Hole Mount
3개월간의 트렌드:
-9.65%
설명
Supercapacitor, 120 F, 2.7 V, Snap-In, -10%, +30%, 10 mm, Through Hole, 0.0105 ohm, 22 mm