Abracon ADCN-T02R7SA107M
Electric Double Layer Capacitor, 2.7V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100000000uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-51.63%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2024-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
SUPER Capacitor, 100F, 20%, 2.7V/SNAP-IN;
CAP 100F 2.7V THROUGH HOLE