Abracon ACMS-Q4526C-101-T
Common Mode Filter, 100Uh, 0.20A Rohs Compliant: Yes |Abracon ACMS-Q4526C-101-T
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-42.33%
설명
Common Mode Chokes Dual 100uH 100kHz 0.2A 2Ohm DCR SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Common Mode Chokes / Filters CMC 100uH 0.2A 2000mOhm
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.2A, 4 Pin(s)
RS APAC
CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200