Abracon ACMS-Q4523E-201-T
Common Mode Chokes Dual 200uH 100kHz 0.11A 4.5Ohm DCR SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet5 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-25.13%
설명
CMC 200UH 0.11A 4500M / 200 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 110mA DCR 4.5Ohm
Common Mode Chokes / Filters CMC 200uH 0.11A 4500mOhm
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.11A, 4 Pin(s)
COMMON MODE FILTER, 200UH, 0.11A;
CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200 ROHS COMPLIANT: YES