Abracon ACH-48.000MHZ-EK
Oscillator, 48 MHz, 30 ppm, Through Hole, 12.7mm x 12.7mm, 5 V, HCMOS / TTL, ACH
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
_legacy Avnet
Datasheet1 페이지24년 전
Electro Sonic
Newark
3개월간의 트렌드:
-4.36%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 years ago)
관련 부품
Oscillator, 48 MHz, 30 ppm, Through Hole, 20.2mm x 12.6mm, 5 V, HCMOS / TTL, ACO
Oscillator XO 48MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 48MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin DIP Module Thru-Hole
CTS ComponentsCB3LV-5I-48M0000
SMD Crystal Oscillator 48MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
설명
Crystals / Oscillators / Resonators 48MHz 5V
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 48.0000MHZ HCMOS TTL
Oscillator, 48Mhz, Dip-4, Hcmos/Ttl; Frequency Nom:48Mhz; Frequency Stability +/-:30Ppm; Oscillator Case:Through Hole, 12.7Mm X 12.7Mm; Supply Voltage Nom:5V; Product Range:Ach Series; Operating Temperature Min:-20°C Rohs Compliant: Yes |Abracon ACH-48.000MHZ-EK