Abracon ABM3-40.000MHZ-B2-T
Crystal 40MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 25Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet5 페이지4년 전
Newark
Sager Electronics
X-ON
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+102%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginSouth Korea
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2013-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
Crystal 40MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 35Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 40MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal, Microprocessor, 40 MHz, Through Hole, 11.5mm x 5mm x 3.5mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABL
Crystal 40Mhz 3225(3.2x2.5x0.8mm) ±20PPM (Tol) ±50PPM (Stability) -40 to 125C 8pf T/R
Crystal 40MHz 8pF 4-Pin SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 40MHz Nom
설명
Crystal, Standard, 40 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3
ABM3 Series 40 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C SMT Miniature Ceramic Crystal
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD, 5x3.2mm, RoHS
Abracon SCT
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD ROHS COMPLIANT: YES
18pF ¡À20ppm ¡À50ppm 40MHz 25¦¸ 5mm*3.2mm*1.3mm