Abracon ABLS3-9.8304MHZ-D4Y-T
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
IHS
Datasheet3 페이지18년 전
Master Electronics
Sager Electronics
3개월간의 트렌드:
-15.41%
공급망
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2013-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Crystal, Microprocessor, 9.8304 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 3.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS2
Crystal, Standard, 10 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABM3C
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
CA-301 Series 10 MHz ±30 ppm 18 pF -20 to 70°C Through Hole Crystal Unit
CRYSTAL 10.2400MHZ 18PF TH
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
설명
Crystal, Microprocessor, 9.8304 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 2.7mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS3
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 9.8304MHz Nom
MCPU CRYSTAL, 9.8304MHZ, 18PF, SMD; Frequency:9.8304MHz; Frequency Tolerance:± 30ppm; Load Capacitance:18pF; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Crystal Mounting Type:SMD; Crystal Case Type:HC-49/US