Abracon ABLS-7.3728MHZ-B2-T
Crystal 7.3728MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
IHS
Datasheet2 페이지18년 전
Datasheet2 페이지18년 전
Sager Electronics
HQonline
Farnell
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.36%