Abracon ABLS-6.144MHZ-B4-T
Crystal 6.144MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
IHS
Datasheet2 페이지18년 전
Datasheet2 페이지18년 전
Sager Electronics
JRH Electronics
X-ON
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-40.82%
공급망
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Crystal 6MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 6.7458MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
CTS ComponentsATS061B-E
Crystal 6.144MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS061B
CTS ComponentsATS060BSM-1
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom
ECS InternationalECS-60-20-5PX-TR
CSM-7X Series 6 MHz ±30 ppm 20 pF -10 to +70 °C Surface Mount Crystal - HC-49/U
설명
Crystal 6.1440Mhz 18Pf Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-6.144MHZ-B4-T
Crystal, Standard, 6.144 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 6.144MHz Nom
ABLS Series 6.144 MHz ±30 ppm 18 pF -20 to +70°C Surface Mount Crystal
CRYSTAL, 6.144MHZ, 18PF, HC-49US; Frequency Nom: 6.144MHz; Crystal Case: SMD, 11.5mm x 4.7mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: ABLS Series; Operating Te