Abracon ABL-12.288MHZ-B2
Crystal 12.288MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet3 페이지18년 전
Datasheet3 페이지18년 전
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.13%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2023-04-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Crystal 12.288MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole
Crystal 11.0592MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-120-18-5PX-JEM-TR
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
설명
Crystal, Microprocessor, 12.288 MHz, Through Hole, 11.5mm x 5mm x 3.5mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABL
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12.288MHz Nom
18pF ¡À20ppm ¡À50ppm 12.288MHz 50¦¸ 100¦ÌW HC-49 11.5mm*5mm*3.5mm
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF T/H, 11.5x5mm, RoHS
Abracon SCT
HC49/US MHz Range Metal Can Crystals +/-20ppm 12.288MHz
Crystals CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF T/H