Abracon AB38T-32.768KHZ
Crystal, Standard, 32.768 kHz, Through Hole, 3.2mm x 8.3mm, 12.5 pF, 20 ppm, AB38T
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
LKR
Datasheet2 페이지17년 전
Upverter
Sager Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+5.60%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2009-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF Flexural 35000Ohm 2-Pin Thru-Hole
ECS InternationalECS-3X8X
Crystal, 32.768Khz, 12.5Pf, 3.1X8.2Mm Rohs Compliant: Yes |Ecs Inc International ECS-3X8X
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 65000Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
설명
Crystal, Cylindrical 32.768Khz, 12.5F, 20Ppm, 3 X 8 Rohs Compliant: Yes
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 30000Ohm 2-Pin Thru-Hole Bag
AB38T Series 32.768 kHz ±20 ppm 12.5 pF -10 to +60 °C Tuning Fork Crystal
Passive Crystal Oscillators 12.5pF 30KΩ ±20ppm 308 -10℃~+60℃ 32.768KHz
CRYSTAL, 32.768K, 12.5PF CL, WATCH A; Frequency Nom: 32.768kHz; Crystal Case: Cylinder Radial, 8.2mm x 3.2mm Dia; Frequency Stability + / -: -; Load Capacitance: 12.5pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: AB38T S