Abracon AB308-29.4912MHZ
Crystal 29.4912MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 40Ohm 2-Pin Thru-Hole Bag
Datasheet1 페이지17년 전
Farnell
Mouser
3개월간의 트렌드:
+111%
공급망
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
관련 부품
Crystal 28MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 40Ohm 2-Pin Thru-Hole Bag
ECS InternationalECS-300-20-46X
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-46X Thru-Hole Bulk
ABLS Series 28.63636 MHz ±30 ppm 18 pF -40 to +85 °C SMT Low Profile Crystal
Crystal 30.0000Mhz 18Pf Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-30.000MHZ-B4-F-T
CTS ComponentsATS270B
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-300-20-3X-EN-TR
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
설명
Parallel - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 29.4912MHz Nom
CRYSTAL, HIGH FREQ, CYLINDRICAL, 29.4912 MHZ, MICROPROCESSOR, 8.0 X 3.0MM DIA.
CRYSTAL, 29.4912M, 16PF CL 8.8X3.2 CYL; Frequency Nom: 29.4912MHz; Crystal Case: 3mm x 9mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 16pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: -; Operating Temperature Mi