ABB Control XT4LU3175BFF000XXX
ABB XT4 250A Frame 3P Thermal/Magnetic Adjustable 100k -480V w/o Lugs 175 Amp
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet122 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Xt4L 250Tma 175 875-1750 3Pfful/Csa |Abb XT4LU3175BFF000XXX
Circuit Breaker, 3-P, 175A, 600V,
Breaker-MC T-Mag 175-875-1750A
3 Pole(s), 175A, 600VAC, 600VDC, Panel Mount