ABB Control T1N080TL
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 80A 347V/600VAC 500VDC
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지10년 전
Electro Sonic
Farnell
공급망
Introduction Date2009-02-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-10-15
LTD Date2019-10-15
관련 부품
Eaton / Cutler HammerEGE3100FFG
Molded Case Circuit Breaker, EG Series, 100A, 3 Pole, 347/600V AC, 35kA at 240V AC