ABB Control OXP6X500
Shaft; For Use With OT100F3; OT16F3; OT25F3; OT30F3; OT40F3; OT60F3; OT63F3; OT80F3
데이터시트
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
-2.04%
설명
OPERATING SHAFT, SQUARE DESIGN, 500MM LENGTH, 6MM WIDTH, OXP SERIES
ABB OXP6X500 OXP6X500, PSTL SHAFT 19.7 6X500
D500MM LONG, 6MM DIA.SHAFT PSTL HDL TYPE
ABB OXP6X500 Operating Shaft Brand: ABB. Part Number: OXP6X500. ABB Operating Shaft, Square, Series: OXP, 500 mm Length, 6 mm Width, 6 mm Height. Additional Description: ABB -OXP6X500 PSTL SHAFT 19.7 6X500. Catalog Description: OXP6X500 SHAFT for pistol handle..