ABB Control OXP6X130
Operating Shaft 5.2" (130MM) L, Disconnect Switch Replacement Part
데이터시트
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
-1.82%
설명
Square Switch Handle Shaft, 130 mm L x 6 mm W x 6 mm H.