ABB Control OT600U03
Non-fused Disconnect Switch 600A 3 Poles 600VAC, Panel Mount , UL98
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet94 페이지12년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-54.55%
공급망
Introduction Date2025-06-23
설명
3 pole, 600 amps rated at 600 VAC, UL 98, open non-fusible disconnect switch.
NON-FUSIBLE DISCONNECT SWITCH 600A AMP 600V-AC 3P
3P Sw 600A Nf Ul98 Lh |Abb OT600U03