3M N7E50-M516RB-50-WF
PCMCIA Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Surface Mount Terminal
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet6 페이지15년 전
Datasheet6 페이지16년 전
Factory Futures
Mouser
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+202%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2007-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE Connectivity5788667-1
RIGHT ANGLE SURFACE MOUNT MEMORY CARD CONNECTOR, WITH SOLDER TERMINATION
TE Connectivity5120615-1
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Surface Mount Terminal
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD T/R
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD 0.5A
Connector 50pin ,- 6.64mm CompactFlash - Type I , 46.6mm*26.5mm*26.5mm
설명
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD T/R 0.5A
Connector 50pin ,- 8.3mm CompactFlash - Type I,II , 49.94mm*38.65mm
Cardedge & Backplane Connectors CRD HDR 2mm STANDOFF SMT NORMAL 30u GLD
Cheese Slotted Screw M8 X 1.25 Thread 70mm Lg Natural Nylon