3M 5602-22-0142A-500
Sata 7 Pin Ribbon Twinax Cable Assembly Straight to Straight w/o Latch
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.70%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Cable Assembly 0.3m 7 to 7 POS SATA to SATA F-F
SATA 7 Pin Ribbon Twinax Cable Assembly Straight to Straight with Latch
Cable Assembly Twinax Ribbon 0.5m 30AWG 7POS SATA Connector to 7POS SATA Connector
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 8 ", 203 mm, 2 mm"
설명
Serial Cable Assembly 500mm 7; Ways Female to Female; SATA to SATA