Cosel PDA15F-12
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15.6W, Hybrid
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet9ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+12.35%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) SWITCHING POWER SUPPLIES 15W 12V 1.3A \ SERIES PDA
POWER SUPPLY, AC-DC, ENCLOSED, 15W, 85-264VIN, 12VOUT, 1.3A, PDA SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC, 12V, 1.3A;