Yangjie Electronic Technology YJD15N10A
N-Channel Enhancement Mode Field Effect Transistor
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ5年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.24%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2019-03-13
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
説明
34W 20V 20V 16NC 1N 100V 95m¦¸@ 10V 15A 800pF@50V TO-252
TO-252 N 100V 15A Transistors F