Yageo Group YC164-FR-0723K7L
Array Chip Resistor Thick Film 23.7kOhm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
データシート & ドキュメント
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
Introduction Date2012-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 23700ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612