Yageo Group SQP500JB-4R7
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4.7ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ3年前
ODG (Origin Data Global)
3か月間の傾向:
-42.51%