Yageo Group SQP500JB-2R2
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2.2ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ3年前
Future Electronics
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+57.84%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-12-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
TE Connectivity / AMP3-1623795-3