Yageo Group RT0603FRE0726R1L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 26.1ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
IHS
3か月間の傾向:
-0.01%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupRC0603FR-0726R1L
RC Series 0603 0.1 W 26.1 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 0603 26.1 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-3EKF26R1V
Res Thick Film 0603 26.1 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-3EKF27R4V
Res Thick Film 0603 27.4 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-3EKF28R7V
Res Thick Film 0603 28.7 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 27ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
説明
RT FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±50ppm/C 26.1Ohm 0.1W 1/10W
RES SMD 26.1 OHM 1% 1/10W 0603
26.1¦¸ ¡À1% 100mW ¡À50ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm